Mis siin toimub?

Kirjutan siia üles meie perele enam meedinud retseptid: see on mu omaenda väike retseptikogu. Neid, mis ei nii väga meeldinud, ma üles ei kirjutagi.

Challenge ka:
TEHA IGAL NÄDALAL VÄHEMALT ÜKS KORD ÜHE UUE RETSEPTI JÄRGI SÜÜA.

Ja kirjutada see siia üles, või linkida, või panna märge raamatule ja leheküljele.

neljapäev, 11. veebruar 2021

Tervislikud ampsupallid

 Proovisin tervislikke pallikesi teha, inspireerituna sellest retseptist.

Tegemise käigus selgus, et mul pole pooli asju kodus olemas! Näiteks arvasin, et mul on kliisid, aga tutkit. Linaseemnejahu ka polnud. Ja maapähklivõi oli see Prisma naturaalne, mitte crunchy. Minišokolaaditükke polnud samuti.

Kasutasin siis seda, mis oli, tunde järgi. Selleks, et paremini kokku hakkaks, lisasin veidi vahtrasiirupit. Linaseemnejahu asemel kasutasin kookosjahu, sest kookoshelbed said ka otsa ja neid sai segusse vähem kui ette nähtud. Natuke lisasin üht maitsetut müsli, mis niisama süües kuigi hea polnud. Šokolaadi kusjuures ei pannudki.

No ja jube head said! Jagan siin pallikese korraga igaühele, ülejäänu hoian salajas. Ma ei tea, kui palju neid söödaks, kui oleks võimalus piiramatult süüa... Äkki peaksin ükspäev proovima: teen nt õhtul filmi vaadates valmis ja söögu siis hommikusöögiks nii, nagu jaksavad? Aga muidugi tuleks sel juhul kohe teha 3-kordne kogus!!! Ma tegin ühekordse, et proovida, kuidas on, aga edaspidi ikka vähemalt 2-3kordselt.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar