Mis siin toimub?

Kirjutan siia üles meie perele enam meedinud retseptid: see on mu omaenda väike retseptikogu. Neid, mis ei nii väga meeldinud, ma üles ei kirjutagi.

Challenge ka:
TEHA IGAL NÄDALAL VÄHEMALT ÜKS KORD ÜHE UUE RETSEPTI JÄRGI SÜÜA.

Ja kirjutada see siia üles, või linkida, või panna märge raamatule ja leheküljele.

neljapäev, 18. aprill 2019

Mango-tapiokipuding

Otsisin midagi eile netist ja jäi see retsept silma. Tapiokist ei teadnud ma midagi ja olnud ka mingit kavatsust neid pärleid mingist pealinna peenest butiigist tellida. Aga: täna poes jalutades olid needsamad pärlid suht esimene asi, mida riiulil nägin... Selge sõnum, tuleb see retsept ära proovida. 
Tegin palju suurema koguse, sest pere on suur ja polnud mõtet kõiki pakke poolikuks jätta. Käiku läks suur purk mangupüreed (400 gr) ja 200 ml pakk kookospiima,

Kõige raskem oli pärlite loputamine ja kurnamine. Mina sain nii  tehtud, et kõigepealt loputasin kausis mitu korda külma veega ja alles siis kurnasin, muidu ei olnud see ollus kurnatav. Kaua peaks enne serveerimist seisma, seda polnud öeldud. Sõime u tund peale kokkusegamist, siis oli veel suht vedel, aga veel tunnike hiljem juba paksem. Hommikuks oli juba ideaalne konsistents!

Igatahes maitse on hea mahe, tugevalt mangone - väga mõnus maius igale mangosõbrale! Sobis väga hästi hommikuks, lõunaks ja magustoiduks. Väga toitev oli, jätkus kauaks...

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar