Mis siin toimub?

Kirjutan siia üles meie perele enam meedinud retseptid: see on mu omaenda väike retseptikogu. Neid, mis ei nii väga meeldinud, ma üles ei kirjutagi.

Challenge ka:
TEHA IGAL NÄDALAL VÄHEMALT ÜKS KORD ÜHE UUE RETSEPTI JÄRGI SÜÜA.

Ja kirjutada see siia üles, või linkida, või panna märge raamatule ja leheküljele.

reede, 15. veebruar 2019

Kookoskastmes lillkapsas paneeritud kanafileeampsudega

Ostsin poest lillkapsast ja kana, sest polnud ammu kumbagi söönud ja koju jõudes, napilt pool tundi enne seda, kui pidin kodust väljuma, et hakata teatrisse minema, hakkasin siis mõtlema ja guugeldama, et mis ma neist teen. Õnneks tark internett kohe teadis!
Laias laastus on tegemist lillkapsaga kookospiimas. Võtsin kampa ka veidi spargelkapsast. Kupatasin mõlemad  kergelt läbi, et kiiremini saaks.
Kõrvale tegin imelihtsaid kanafileepalasid: lõikasin parajad, u 1,5-sendised kanafileeviilud, paneerisin need purustatud maisihelbe ja riivsaia ja soola segus ning praadisin läbi samal pannil, kus olin karrit ja küüslauku praadinud. Pärast valasin pannile veel kookospiimanõu loputusvedeliku ja lasin kanatükkidel veidi seal haududa.
Kõrvale kukkel või röstsai ja ideaalne, kerge õhtusöök on olemas! Õnneks tegin nii palju, et sain veel pärast ise ka. Oi nämm.... Külla tulnud sõbranna tegi poti veel nii puhtaks kui vähegi suutis...

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar